niedziela, 26 maja

Mocny debiut serwisu Amazon Prime w Polsce

Filmy, seriale i gry w cenie miażdżącej konkurencję – 4 zł miesięcznie, a do tego darmowe dostawy produktów zakupionych w sklepie online. Amazon Prime z przytupem wkroczył na polski rynek

Amazon Prime – który w październiku zadebiutował w Polsce – to usługa abonamentowa łącząca różne korzyści dla klientów. Zyskują możliwość oglądania filmów i seriali w serwisie VOD, comiesięczny pakiet darmowych gier na platformie Games with Prime oraz szybką i darmową dostawę produktów zakupionych w sklepie amazon.pl. A wszystko to w cenie 49 zł rocznie, lub 10,99 zł miesięcznie. Nieprzekonani mogą zdecydować się na miesięczny okres próbny za darmo.

Dla porównania – w innych popularnych serwisach streamingowych miesięczny abonament dający jedynie możliwość oglądania filmów i seriali to wydatek od 18 do 60 zł.

Filmy i seriale za grosze

Jak na tle konkurencji wypada serwis VOD Amazona? Oferta filmów i seriali nie jest tak zasobna jak w Netfliksie i HBO GO, ale zapewnia dostęp do wielu ciekawych produkcji własnych i zewnętrznych. Znajdziemy tam m.in. takie hity jak program motoryzacyjny „Grand Tour” czy serial „The Boys” oraz filmową klasyką obejmującą takie tytuły jak „Ojciec Chrzestny”, „Podziemny krąg” i „Gladiator”.

Atrakcje dla graczy

Z oferty Amazaon Prime powinni być również zadowoleni gracze. Każdego miesiąca w AP dostępny jest pakiet gier z wysokiej półki takie ja na przykład Battlefield V, Star Wars: Squadrons i Batman.

Darmowa dostawa i promocje

Do zakupu abonamentu wielu mogą przekonać także dodatkowe korzyści dla klientów sklepu internetowego Amazon.pl. Obejmują one darmową i szybka dostawę towarów zarówno do paczkomatów jak domów. Klienci AP zyskują poza tym dostęp do szczególnych okazji i wyprzedaży.

Skąd taka szczodrość globalnego potentata e-commerce? W ocenie ekspertów to strategia podyktowana chęcią nawiązania rywalizacji z Allegro, które na polskim rynku od lat pozostaje niekwestionowanym liderem.

Materiał powstał we współpracy z firmą Mediux, która produkuje kurtyny PCV.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *